Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Furnizare utilaje pentru terasamente si de excavare

Număr anunț
SCN1028826
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905.160 RON
Valoare atribuită
850.450 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 10:24
Anunț de atribuire
SCNA1010190
Termen limită
06.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

850.450 RON

din 905.160 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 54.710 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.