Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Cutii de distributie pentru PTA
- Număr anunț
- SCN1028799
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
- Cod CPV
- 31213300-5 · Cutii de distributie prin cablu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.000 RON
- Valoare atribuită
- 335.000 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 09:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1011086
- Termen limită
- 11.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032915
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Cutii de distributie pt PTA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032915.pdf
- Formulare Cutii distrib PTA.7z.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RECOMPLAST SRL CUI RO 1153363
Valoare atribuită
335.000 RON
din 351.000 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 16.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.