Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Scaune (diverse tipuri)

Număr anunț
SCN1028795
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.027 RON
Valoare atribuită
60.279,31 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1012177
Termen limită
10.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033138

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ANTARES ROMANIA SRL CUI RO10868022
Oferta 2 Individuala
Ofertant
WITZ CHAIR SRL CUI RO 28396186

Valoare atribuită

60.279,31 RON

din 68.027 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 7.747,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.