Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,0% sub estimat

Servicii de proiectare și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiție „Creșterea eficienței energetice în sectorul locuințelor din municipiul Roman", jud. Neamț.

Număr anunț
SCN1028780
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
INKSHAPE SRL (CUI 32329142)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213.880 RON
Valoare atribuită
124.050,40 RON 42,0% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 09:06
Anunț de atribuire
SCNA1014109
Termen limită
17.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033170

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INKSHAPE SRL CUI 32329142
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
STAR-PROIECT SRL CUI 18400972
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

124.050,40 RON

din 213.880 RON estimat 42,0%

Adjudecat la 58,0% din estimat · economie 89.829,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.