Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aerotermă Safe-t-Fanheater 2000 2000W, 3 trepte de putere, ventilator

Număr anunț
DA34603327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.933.694 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.933.694 RON