Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv verificare și curatare sobe, verificare si curatare cosuri fum, verif și curatare centrala hala

Număr anunț
DA34591247
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.060.110 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.060.110 RON