Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit de calibrare CKG16 pentru tuburi de sticlă cu diametrul de 16 mm, set de 0,5; 1,0; 2,0; 3.0; 4.0

Număr anunț
DA34601048
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.603.757 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.603.757 RON