Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFUZOARE / PERFUZOR CU AC PLASTIC CU LUER-LOCK Transfuzor cu ac plastic LUER LOCK / SET TRANSFUZIE

Număr anunț
DA34600290
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.277.070 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.277.070 RON