Ofertă acceptată Cumpărare directă

Efectuare itp autoutilitare pana in 3.5 to A-3477 UM.01602 BACAU

Număr anunț
DA34598666
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.882.529 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.882.529 RON