Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAHAR TOS 1 KG

Număr anunț
DA34584730
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.214.864 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.214.864 RON