Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoperitori/Botosi/Botosei Protectie Unica Folosinta 20 microni cu ELASTIC DUBLU 1000 buc PREMIUM!!!

Număr anunț
DA34600189
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.207.595 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.207.595 RON