Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de constatare defectiuni / probleme cu imprimanta sau multifunctionalul - SP Bucuresti

Număr anunț
DA34596377
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.409.357 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.409.357 RON