Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet echipamente electronice pt. anuntul ADV1389294/11.10.2023
- Număr anunț
- DA34604344
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.697.110 RON
- Data publicării
- 04.12.2023 11:24
- Data finalizării
- 04.12.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.