Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare supape de siguranta

Număr anunț
DA34586683
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Cod CPV
42131147-8 · Supape de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.620.144 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.620.144 RON