Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare utillaje specifice cu montaj si lucrari de instalare ale acestora in cadrul obiectivului de investitii “Restaurarea Casei Darvas la Roche in vederea Valorificarii Patrimoniului Cultural Seccesion" Cod unic de Identificare 4230487/2018/102
- Număr anunț
- SCN1028754
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.405 RON
- Valoare atribuită
- 245.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 08:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1011671
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033079
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Valoare atribuită
245.000 RON
din 245.405 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 405 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.