Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
DETECTOR EDX pentru microscopul electronic TESCAN MIRA II
- Număr anunț
- SCN1028750
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Cod CPV
- 38519000-6 · Diverse componente pentru microscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.000 RON
- Valoare atribuită
- 208.697 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 07:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1012144
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033143
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT EDX.doc.p7s
- FisaDate_DF1033143.pdf
- Formulare DETECTOR .doc.p7s
- Specificatie_tehnica_DOTARI -Detector EDX ptr SEM_1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
Shimadzu Handelsgesellschaft mbH CUI ATU 18379608
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492
Valoare atribuită
208.697 RON
din 275.000 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 66.303 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.