Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

ACORD-CADRU DE FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ, INCLUSIV TRANSPORT ȘI DISTRIBUȚIE PENTRU O PERIOADĂ DE 24 LUNI

Număr anunț
CN1006846
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.802.390 RON
Valoare atribuită
4.267.716,30 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 02:24
Anunț de atribuire
CAN1012394
Termen limită
21.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 228-521159
Documentație de atribuire
DF1032988

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961

Valoare atribuită

4.267.716,30 RON

din 4.802.390 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 534.673,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.