Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestări servicii muzicale - MARIUS ZGÂIANU - Spectacol extraordinar de folclor 13 decembrie 2023

Număr anunț
DA34610239
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.057.644 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.057.644 RON