Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu pacient cu 10 fire pentru ecg/ekg Cardioline AR 1200 cu clesti si ventuze

Număr anunț
DA34597367
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Cod CPV
32581130-9 · Cablu de transmitere a datelor cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
04.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON