Acasă · Licitații
· Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Piese speciale pentru rețele electrice de contact pentru troleibuze
- Număr anunț
- CN1093278
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.104 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 08:37
- Termen limită
- 09.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272618
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Piese Speciale Retea.pdf.p7s
- FORMULAR 8 Angajament ferm.docx.p7s
- FORMULAR 9.docx.p7s
- formular acceptare 11.docx.p7s
- FORMULAR ASOCIERE 10.docx.p7s
- Formular nr. 1 - Formular de oferta financiara.doc.p7s
- Formular nr 2. - Propunere tehnica.doc.p7s
- Formular nr.3 - Scrisoare garantie participare.doc.p7s
- Formular nr.4 - Scrisoare de buna executie.doc.p7s
- FORMULAR nr. - 6 Declaratie mediu.docx.p7s
- FORMULAR nr. 7 - Declaratie confidentialitate piese 2021.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272618.pdf
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
23.06.2026 13:09Clarificare din oficiuDintr-o eraoare umana s-a incarcat alt documentFormular Nr. 2 / Formular propunere tehnica
-
23.06.2026 13:08Clarificare din oficiuDintr-o eraoare umana s-a incarcat alt documentFormular Nr. 1 / Formular de oferta fianciara
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.