Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente ..produse de cofetarie.legume fructe.conserve legume.dulciuri produse panificatie

Număr anunț
DA34615124
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Cod CPV
03221240-0 · Tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.868.201 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.868.201 RON