Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat cu abur Philips PSG8040/60 PerfectCare seria 8000, Tehnologie Optimal Temp, 8 bari

Număr anunț
DA34614333
Autoritate contractantă
Gradinita Nr. 272 (CUI 4267206)
Cod CPV
42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON