Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract - Taxa abonament DESEURI SNCU, Servicii PRIMARIA - Colectare, Transport, Eliminare

Număr anunț
DA34611721
Autoritate contractantă
COMUNA SARICHIOI (CUI 4508614)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.901.702 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.901.702 RON