Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADVIA Centaur PSA,Liquichek urine chemistry control bilevel,Hemoglobina glicozilata- Kit HBA1C (10 t

Număr anunț
DA34613476
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.210.015 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210.015 RON