Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de executie lucrari de inlocuire si montare a 4 usi pvc la baile Gradinitei 57 Constanta

Număr anunț
DA34606201
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 57 (CUI 29448097)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.071.589 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.071.589 RON