Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare lunara stingatoare - Conform Ordin 135/2023

Număr anunț
DA34609637
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 154 (CUI 4829860)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.294.267 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.294.267 RON