Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIRIE LUNARA APARAT NOBEL F2002B BUSINESS

Număr anunț
DA34608737
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.961.287 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.961.287 RON