Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat perf. energ. clad. admin./cult./invatamant met. noua dupa16.02.23 Sc. desf. peste 700 mp

Număr anunț
DA34614204
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.470.117 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.470.117 RON