Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soluție integrată pentru gestiunea şi managementul resurselor” (acronim SIGMR) , pentru anul 2024

Număr anunț
DA34615237
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.040.729 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040.729 RON