Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chiuveta Franke CIN 620, inox, satinat, 2 cuve, adancime 14.5 cm, 78 x 43.5 cm

Număr anunț
DA34614766
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 (CUI 24027178)
Cod CPV
44411300-7 · Lavoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON