Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORGANIZARE EXCURSIE

Număr anunț
DA34615162
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MERGHINDEAL (CUI 17771301)
Cod CPV
63511000-4 · Organizare de voiajuri cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.135.785 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.135.785 RON