Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii pirotehnice - spectacol ploaie cu confeti -

Număr anunț
DA34613039
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.678.640 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.678.640 RON