Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amortizor + Bolt cu arcuri pentru usa antifoc 120 min

Număr anunț
DA34606047
Autoritate contractantă
Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
Cod CPV
44221220-3 · Usi ignifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.759.304 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.759.304 RON