Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon EF-M Obiectiv Foto Mirrorless 55-200mm F4.5-6.3 IS STM

Număr anunț
DA34615130
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat