Ofertă acceptată Cumpărare directă

340/80-18 MICHELIN POWER CL 143A8 (12.5/80-18)

Număr anunț
DA34617364
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
11.447.773 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.447.773 RON

din 2.001 RON estimat