Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in accesarea fondurilor si management de proiect

Număr anunț
DA34599914
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.234.764 RON
Data publicării
29.11.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.234.764 RON