Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,1% sub estimat
Acord cadru aparatura pentru ATI
- Număr anunț
- SCN1029294
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159.662 RON
- Valoare atribuită
- 78.000 RON 51,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 19:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1010775
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033550
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI ACORD CADRU AP ATI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033550.pdf
- Formulare acord cadru aparatura ati.doc.p7s
- Model_Acord-cadru Contract MS FINAL.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAGER MEDICAL ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
78.000 RON
din 159.662 RON estimat
51,1%
Adjudecat la 48,9% din estimat · economie 81.662 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.