Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Transpalete electrice
- Număr anunț
- SCN1029271
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL (CUI 35287610)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407.600 RON
- Valoare atribuită
- 394.430,76 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 16:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1013805
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033446
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini transplate electrice.semnat.pdf
- FisaDate_DF1033446.pdf
- Formulare transpalete electrice.semnat.pdf
- Model contract furnizare transpalete electrice cu catarg LOT 1.semnat.pdf
- Model contract furnizare transpalete electrice LOT2.semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 394.430,76 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot1 = 9 buc. transpaleta electrica cu catarg, conform caiet de… | — | JUNGHEINRICH ROMANIA | 314.631 RON |
| 2 | Lot2 = 4 buc transportor electric pentru paleti cu actionare el… | — | JUNGHEINRICH ROMANIA | 79.799,76 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
JUNGHEINRICH ROMÂNIA SRL CUI 35287610
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VECTRA EUROLIFT SERVICE SRL CUI RO 6597308
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
394.430,76 RON
din 407.600 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 13.169,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.