Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,6% sub estimat
Acord cadru cu obiectul - Servicii, elaborare liste adrese şi expediere facturi
- Număr anunț
- SCN1029182
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI 28646126)
- Cod CPV
- 79570000-0 · Servicii de elaborare a listelor de adrese si servicii de expediere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002.840 RON
- Valoare atribuită
- 455.172 RON 54,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1010660
- Termen limită
- 11.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033403
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1033403.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- SECTIUNEA III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV Clauze Contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PINK POST SOLUTIONS SRL CUI RO 28646126
Valoare atribuită
455.172 RON
din 1.002.840 RON estimat
54,6%
Adjudecat la 45,4% din estimat · economie 547.668 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.