Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare pentru proiectul: „Construire si imprejmuire gradinita cu program normal in comuna Sacuieu, jud. Cluj”

Număr anunț
SCN1029139
Autoritate contractantă
COMUNA SACUIEU (PRIMARIA SACUIEU CLUJ) (CUI 5698118)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
28.11.2018 14:34
Anunț de atribuire
SCNA1012521
Termen limită
14.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031076

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.