Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
„Modernizare drumuri de interes local in satele Botus si Colacu din comuna Fundu Moldovei, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1029081
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
- Furnizor / câștigător
- CALCARUL SA (CUI 7220224)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361.835 RON
- Valoare atribuită
- 1.328.548,48 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 10:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1011177
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033253
Documente
Documentația de atribuire
- Certificat de urbanism si avize.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033253.pdf
- Modele de formulare_fm drum.doc.p7s
- Parte desenata SF.pdf.p7s
- SF parte scrisa FM.pdf.p7s
- ST tronson III.pdf.p7s
- ST tronson II.pdf.p7s
- ST tronson IV.pdf.p7s
- Studiu geo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Asociați 1
NORD STUDIO S.R.L. CUI 32865817
Valoare atribuită
1.328.548,48 RON
din 1.361.835 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 33.286,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.