Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,5% sub estimat
Furnizare birotica pentru activitatile cu grupul tinta
- Număr anunț
- SCN1029078
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA SOLIDARITATE SI SPERANTA (CUI 14832064)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.268,25 RON
- Valoare atribuită
- 8.476,33 RON 66,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1013873
- Termen limită
- 11.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033237
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI BIROTICA-s.pdf
- CONTRACT DE FURNIZARE-s.pdf
- FisaDate_DF1033237.pdf
- modele de formulare BIROTICA-s.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
8.476,33 RON
din 25.268,25 RON estimat
66,5%
Adjudecat la 33,5% din estimat · economie 16.791,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.