Atribuită
Anunț de participare
„Telefoane mobile” - SRTFC Craiova
- Număr anunț
- CN1006942
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.424 RON
- Valoare atribuită
- 14.422 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:31
- Anunț de atribuire
- CAN1011011
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033259
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
14.422 RON
din 14.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro