Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,3% sub estimat

Furnizare materiale de construcții

Număr anunț
SCN1029064
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612.534,55 RON
Valoare atribuită
285.847,68 RON 53,3% sub estimat
Data publicării
28.11.2018 10:05
Anunț de atribuire
SCNA1012537
Termen limită
08.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1033274

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 285.847,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Unelte, scule și articole conexe ELECTRIC VALCOR 2 contracte 29.188,87 RON
ELECTRIC VALCOR · contract acord - cadru nr. 1 · 08.02.2019
ELECTRIC VALCOR · contract CS1/11473 · 04.04.2019 29.188,87 RON
2 Materiale pentru lucrări de construcții civile APREX AUTO S.R.L. 3 contracte 176.038,81 RON
APREX AUTO S.R.L. · contract CS1/11490 · 04.04.2019 174.392,81 RON
APREX AUTO S.R.L. · contract CS2/33525 · 31.10.2019 1.646 RON
APREX AUTO S.R.L. · contract acord - cadru nr. 2 · 08.02.2019
3 Materiale pentru lucrări de drumuri și conducte de apă APREX AUTO S.R.L. 2 contracte 80.620 RON
APREX AUTO S.R.L. · contract CS1/11501 · 04.04.2019 80.620 RON
APREX AUTO S.R.L. · contract acord - cadru nr. 3 · 08.02.2019

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
APREX AUTO SRL CUI RO 13686211
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

285.847,68 RON

din 612.534,55 RON estimat 53,3%

Adjudecat la 46,7% din estimat · economie 326.686,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.