Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

FURNIZARE CUMPARARE DIVERSE MATERIALE SANITARE

Număr anunț
SCN1029049
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394.160 RON
Valoare atribuită
303.361,88 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
28.11.2018 08:45
Anunț de atribuire
SCNA1012547
Termen limită
11.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033198

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 27 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Încă 24 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

303.361,88 RON

din 394.160 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 90.798,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.