Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURĂȚENIE (CJ ALBA) - 26 articole

Număr anunț
DA34610266
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.833.091 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.833.091 RON