Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFEN 75 MG SOL INJ PERF 25MG/ML-3ML*5FIOLE

Număr anunț
DA34611672
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Cod CPV
33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.311.280 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.311.280 RON