Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb sezonier anvelope

Număr anunț
DA34605130
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.472.273 RON
Data publicării
04.12.2023 11:24
Data finalizării
05.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472.273 RON