Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MASAJ NEUTRU, hidratant si catifelant, uz profesional, cu ulei de migdale dulci, ricin 1000 ml

Număr anunț
DA34626095
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Cod CPV
33711540-4 · Creme sau lotiuni parafarmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.752.356 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.752.356 RON