Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLUBUL SPORTIV SCOLAR TARGU NEAMT - alimente saptamanile 4 - 15.12.2023

Număr anunț
DA34624472
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Tg.Neamt (CUI 2614287)
Cod CPV
15610000-7 · Produse de morarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.499.001 RON
Data publicării
05.12.2023 11:24
Data finalizării
06.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.499.001 RON